תריסי גלילה למבני תעשייה ורשתות מזון

Hangar Collection

שערים חשמליים לחניה ולבניין מגורים

Parking Collection

שער גלילה לחניות פרטיות

Garage Collection

תריסי גלילה מחוררים לחנויות

Collection Shop

תריסים חשמליים

בכל בית שיש בו אפשרות לבחור את האביזרים השונים ואת עיצוב הפנים שלו, יעדיפו תמיד לבחור במוצרים מתקדמים שמעניקים נוחיות ואסתטיקה, כמו תריסים חשמליים שהופכים לאופנה נעימה לאחרונה. להבדיל מבעיות התריסים הרגילים שגם אותם קשה למצוא לאחרונה באדריכלות המקומית.

אנשים יודעים שתריסים חשמליים יכולים להעניק להם לא רק נוחות בשימוש ובצורה קלה מאוד במיוחד לבעלי מוגבלויות וילדים, אלא גם סגירה הרמטית של הבית, כאשר רוצים להבטיח את אטימתו בעת הצורך תריסים רגילים אינם יכולים להבטיח גם את התקינות שלהם לאורך זמן, משום שהרכיבים של תריסי פלסטיק סובלים מבלאי מואץ יחסית לתריסים שנבנים מפלדת אל חלד ומחומרים מתקדמים במיוחד.

 

התקנת תריסים חשמליים במבנים שונים

במראה המודרני של היום יעדיפו רבים להתקין תריסים חשמליים ויש לכך כמה סיבות:

  • כאמור, מראה אסתטי שאי אפשר להתחרות בו כאשר מתקינים תריסים רגילים ומיושנים למראה, של פעם. המראה מהוקצע ומלוטש יותר כאשר מדובר בתריסים המודרניים עם גלילה והנעה חשמלית.
  • נוחיות מרבית גם לאנשים עם מוגבלויות. דבר זה חשוב במיוחד במוסדות ציבוריים שמחויבים בהנגשה של כל מתקן בהם לאנשים אלה. אבל גם בבית, עם הזמן היכולות הפיזיות נחלשות ולכן עדיף להתכונן לכך מראש.
  • בטיחות מרבית בהפעלה שנעשית ללא מגע יד כמעט אלא רק בשלט או במערכת המרכזית. מבטיח מינימום של תאונות שעלולות גם לגרום לפגיעה באדם וגם לנזק לרכוש.
  • עמידות גדולה יותר מפני תקלות ובעיות טכניות שונות.
  • אפשרויות עיצוב הרבה יורת גדולות וגם התאמה מושלמת לחלונות, דלתות ופתחים שונים בכל רחבי המבנה ולא רק על החלונות.
  • סגירה הרמטית של הבית אם בלילות ואם בזמן היעדרות מהבית. תריסים חשמליים כאלה אי אפשר לפרוץ כשהם עשויים מפלדת אל חלד.

 

למצוא את היצרן הנכון לכם

יצרן כמו חברת רוטנשטיין חוסם, אשר מציגה מלבד ניסיון ארוך שנים גם שיטות ייצור מתקדמות ומעוררות הערכה בתעשייה, היא חברה שיכולה להציע לכם תריסים חשמליים יפהפיים המעוצבים ומותאמים לכם אישית, ועליהם אחריות ארוכה משום שבחברה בטוחים בעמידות ובאיתנות המוצרים שלהם. מגוון המוצרים שלהם ענק ומאפשר לכם בחירה בין שלל מוצרים מפתים.